O bohaterach

Potworki to dobre, zakręcone dusze. Każdy z nich jest indywidualistą. Żyją tak, jakby miało nie być jutra, przez co denerwują innych śmiertelników.

X e n i a - malarka, marzycielka. Histeryczka, wyjątkowa beksa i wrażliwiec, ale kiedy trzeba przytupnie z obcasa i postawi na swoim.

M a t y l d a - wariatka jakich mało. Potrafi malować, gotować i zdać prawko za setnym razem. Jest jedną z tych osób które uwielbiają filozofować i głosić mądrości życiowe, licząc że inni wyciągną z nich wnioski i będą czerpać nauki.

O s k a r - mistrz pędzla, na każdym kroku podejrzewany o skłonność do homo-seksualności. Ciepła dusza towarzystwa, potrafi sprawić uśmiech na twarzach innych, nawet u tych najbardziej beznadziejnych przypadków.

Z u z a - mało rozgarnięta osóbka, bystrzak z opóźnionym zapłonem. Ma swoje ciemniejsze oblicze o które nikt nawet jej nie podejrzewa, często ukrywa się za ciemnymi okularami.

Drugoplanowe postacie, które miały znaczący wpływ na losy bohaterki 

O N -  jego imię nigdy nie zostało wyjawione, na każdym kroku był określany jako "ON".

S e b e k - niespokojna dusza. Potrafi być uparty i próbować żyć kosztem innych. Wie czego chce od życia, i chce by inny podporządkowywali się jego zasadą.

B a b u n i a - osoba przez którą została wychonywana główna bohaterka.

P a n D. - anioł w skórze diabła. Dobry przyjaciel od szklanki taniego wina, który rozwali system swoim kozackim humorem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz