FAQ

  • Co skłoniło mnie do blogowania?
Pamiętam jakby to było wczoraj. To był impuls. Wtedy wrześniowego wieczoru, siedziałam sama w domu odurzona dymem z kadzidełek i upojona gorącą czekoladą. Widziałam, że prędzej czy później zaczną mi doskwierać zaniki pamięci, więc postanowiłam zacząć zapisywać dzień po dniu, by żadna chwila mi nie umknęła. A teraz tak zupełnie serio...
To był okres, gdy postanowiłam zmienić swoje życie na lepsze. Właśnie uświadomiona sobie, że za kilka tygodni stanę się osobą pełnoletnią, a to jak obecnie funkcjonuje, zupełnie mnie nie zadowala. Niszczy mnie (choć nie potrafiłam tego powiedzieć na głos). Wtedy chciałam spróbować czegoś nowego. Poczułam, że mogę wszystko i chciałam sobie udowodnić, że potrafię zakończyć stare znajomości i zacząć nowy rozdział. Rozdział, w którym są moi Przyjaciele Potworki, optymizm każdego dnia, tony czekolady, godziny poświęcone rozwijaniu pasji i chatowaniu od którego byłam świeżo uzależniona.
  • Jak to się stało, że promowali mnie w takich gazetach jak Bravo i Popcorn?  
Przez przypadek :)
  •   Dla kogo piszę? 
Na początku chciałam pisać tylko i wyłącznie dla siebie. Utrzymać w tajemnicy mój pamiętnik internetowy nawet przed bliskimi (dla ich własnego bezpieczeństwa, rzecz jasna). Dość szybko zrozumiałam, że motywacją są czytelnicy, których mi brakuje, bo ich nie miałam. To oni napędzają do działania. Nie można wtedy odpuścić i mówić, że się nie chce, czy nie ma czasu. Kiedy wiem, że ktoś tam czeka na mój post, znajduje choćby te 10 minut i staram się je maksymalnie wykorzystać, by napisać coś wartościowego.
  • Kogo pierwszego poinformowała o blogu?
Pierwszą osobę,  którą poinformowałam o tym , że pisze był...  no wiadomo kto. A jeśli chodzi o Potworki, to dowiedziały się o moim nowym zajęciu przy winie ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz