środa, 29 sierpnia 2012

Dla mnie :P

Okazało się że moja osoba nie jest najlepszym przykładem dziewczyny radzącej sobie z samotnością i odrzuceniem...
Muszę przyznać, że dziś miałam jeden z niewielu dobrych dni. Takie dni to ostatnio prawdziwe święto w mym życiorysie. Wszystko to za sprawą mojej ukochanej przyjaciółeczki Zuzy, bez której ten świat bez wątpienia zszedłby na psy. Wstałam zupełnie nieprzytomna już po 7 rano, gdy słońce brutalnie wchodziło przez nieumyte okno, a ja miałam wszystkiego serdecznie dosyć! Leniwie zwlekłam się z łóżka, umyłam ząbki, zrobiłam śniadanie składające się z pełnozbozowego pieczywa oraz wody niegazowanej. Tak, super dieta cud, którą stosuję od trzech dni. Bez efektów...
Siedziłam w skąpej bieliźnie i trzęsłam się z zimna, malując paznokcie na jego ulubiony kolor. Nie wiem po co jeszcze o NIM myślę, jednak do mojej pustej głowki nie potrafi dotrzeć, że jego nie ma i prawdopodomnie już nigdy nie będzie... Zaprzątam sobie tylko głowę osobą, która serdecznie ma mnie gdzieś. Jakie to smutne...Z zamyślenia wyrwał mnie Zuza. Zadzwoniła dla upewnienia, czy przypadkiem nie mam "cudownego pomysłu" wykręcenia się z wcześniej umówionego spotkania. To byłoby w moim stylu. Zawsze tak robiłam, gdy czekała mnie trudna rozmowa na poważne tematy. Ktoś musiał się za mnie wziaść, potrząsnąć mną tak mocno, bym opamiętała się i przestała myśleć o NIM, zaczęła kolejny rozdział w swoim życiu i przestała przejmował się wszystkim, co mnie otacza.
Dzień spędziłam wyjątkowo dobrze. Otrzymałam zastrzyk prawdziwej energii, wsparcia i mega optymizmu którego już dawno mi brakowało. Nie wiem, na jak długo mi to wystarczy, ale czuję się zupełnie oczyszczona z wszelkich zmartwień i wiem, że dla mnie kiedy też zaświeci słoneczko.
Ale to w bardzo dalekiej przyszłości...

7 komentarzy:

 1. Mam podobnie. Ciężko żyć wrażliwym osobom, które się przywiązują za bardzo do innych. A ludzie potrafią ranić.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mysl o nim. Mysl o tym, aby miec jak najwiecej dobrych dni! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjaciółki są najważniejsze :) Nie zawracaj sobie nim głowy,będzie dobrze ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że masz racje ;* po czesci na pewno tak jest :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brawo dla Zuzy! Dla ciebie też - mam nadzieję, że w końcu ułożysz sobie życie. :)

  OdpowiedzUsuń