czwartek, 7 czerwca 2012

;)

Cholera!
Matylda miała rację! Ideałów nie ma! Żyją tylko w naszej chorej, wyidealizowanej wyobraźni snów i marzeń. Teraz tylko marzę by to wszystko znikło. Cały ten głupi i bezsensowny smutek i rozpacz. Jeden drink tu nie pomoże, nie pomoże nawet tona czekolady. Przemykam z dnia na dzień i tak toczy się moja brutalna rzeczywistość. Choć, przyznam szczerze, że wiedziałam, że to wszystko właśnie tak się skończy. Tylko głupiec oczekiwałby szczęśliwego zakończenia i fajerwerk.
Dlaczego ON nie łamał mi serca po kawałku, bym przyzwyczaiła się do tego jak odchodzi. Zniknął tak nagle, a ja nigdy nie pogodzę się z tym, że jego dla mnie już nie ma. Znajdzie nową, lepszą może bardziej bystrzejszą, napakowaną wysokim IQ i z ogromnymi piersiami oraz blond włosami.
Więc cóż dużo mówić, Matylda miała rację! Kto by chciał artystkę? Tą wrażliwa na piękno, zachwycającą się spadającymi liścikami z drzew jesienną porą, oraz tym jak otula ją ciepły poranny wiatr. Może warto przestać szukać, bo szczęście jest na wyciągnięcie ręki tylko tego nie dostrzegam, zaślepiona kimś, kto mam mnie głęboko gdzieś. Tak... musiałam to nazwać po imieniu. Ja i ta moja szczerość!
Dobrze, że już jutro piątek. Jeden z cudownych dni, kiedy Zuza i Matylda obiecały zabrać mnie na zakupy, by rozładować złą energię. Zakupy zawsze mi pomagały na smutki. Oglądanie, bezmyślne przymierzanie i ta radość w oczach choć pozorna, to dające poczucie szczęścia. Znów chciałabym czuć to coś, co często towarzyszyło mi, gdy miałam przyjemność spędzać z NIM namiętne chwile...
Dam sobie radę, bez ściemy! Jestem twardą sztuką i głupio byłoby się mazać w poduszkę... Zuza powiedziała, że na mnie jeszcze nie czas i pewnego dnia znajdę kogoś wyjątkowego :P. No nie wiem, jak na razie otaczają mnie brutale i Ci na których bym nie spojrzała :P Ale czas pokarze...

4 komentarze:

 1. Też nigdy nie pogodzę się z tym, że w moim życiu już nie ma kogoś ważnego i choć jestem bliska dna, to ten jeden centymetr utrzymam się nad tym dnem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Utrzymasz, a potem będzie w końcu ktoś, kto okaże się być tym jedynym..nie ma sensu być z kimś bezwartościowym albo egoistą..nie warto marnować życie na ludzi, którzy nas wiecznie lekceważą. Teraz to wiem i doceniam to, kogo mi zesłał los. Wam też ześle.

   Usuń
 2. Takie jest życie,trzeba się z tym pogodzić. Bądź silna i nie załamuj się bo nie warto ;)

  Trzymaj się ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście że ideałów nie ma, no niestety każdy ma wady nawet ten na pozór idealny człowiek.Trzymaj się :*
  Pozdrawiam Karolina.

  OdpowiedzUsuń