sobota, 21 kwietnia 2012

Pióra


To był niezwykły, a jednocześnie męczący dzień!

Wstałam się o 7 rano, gdy słońce dawało wyraźne znaki, że czas już podnieść nieprzytomne ciało z ciepłego łóżka i ruszyć w stronę jasnego światła!

Miałam ciężką noc, bo spałam zaledwie dwie godziny, ale było warto doczekać chwil, gdy słońce ukazało swoje pierwsze promienie…

Leniwie założyłam na sobie bluzkę w kolorze pastelowego różu, a do tego wybrałam miętowe rurki, jako najmodniejszą bazę tego sezonu. Całość wypełniły kolczyki z piór i kapelusz w tonacji szaro – czarnej z motywem drobnych kwiatuszków. Na koniec trochę pudru na twarz, tuszu do rzęs i podkreślenie ust czekoladowym balsamem.  Właśnie tak cudownie ubrana, całkowicie przytomna zawitałam do Matyldy. Nie musiałam długo jej namawiać, by zdecydowała się na spędzenie tego dnia ze mną w galerii handlowej, w poszukiwaniu najnowszych trendów w modzie… Oczywiście nie zabrakło też Zuzy, bez której ta wyprawa do centrum nie miałaby najmniejszego sensu.

Urzekły mnie neonowe kolory, motywy zwierzęce na ciuchach, a szczególnie pokochałam pióra. Są naprawdę cudowne. Znaleźć je można w różnorodnej kolorystyce, od czernieni, poprzez turkus czy niesamowite neonowe barwy. Można nosić jako bardzo długie kolczyki, a nawet jako naszyjnik…Wróciłam do domu z bolącymi nogami….

Ale co tam! Przynajmniej jak na kolorową papugę przystało, zakupiłam nowe pióra w przeróżnych kolorach… Teraz jestem niesamowicie szczęśliwa, że choć trochę przybliżyłam się do tego zwierzęcego świata…  

6 komentarzy:

 1. nie chciałoby mi się wstawać 7, szczególnie jeśli przespałam 2 godziny. do mnie te pastelowe mięty nie przemawiają, ale piórka tak :)

  OdpowiedzUsuń
 2. 7 rano.. oj nie wstałabym ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. arigato za życzenia ^^
  jezu, 7 rano szacun.
  obserwuję :3

  OdpowiedzUsuń
 4. ja dziś tez niewiele dłużej od cb spałam bo 3 godziny

  OdpowiedzUsuń
 5. Oh.. Ja sobotę spędziłam, niestety, w szkole...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń